+359 88 8153150 1606 София ул. Бузлуджа 4 (до Руски паметник)

Въпроси за SKIN

Един от въпросите, които най-често ми задават за нашата козметика е: „Кое първо да използвам – скраб или глинена маска?“ Въпросът е напълно разбираем, защото и двата продукта нямат номера и не се използват всеки ден. Също толкова логичен е и отговорът на този въпрос: „Използва се първо скрабът. Излишно е да „подхранваме“ мъртви клетки,…

Read More ›

История за един добър човек

Напоследък съм доста активен. Някои могат да го приемат дори като „агресивен“. Ще ви разкажа една история, за да обясня защо това е така. Има един човек, когото аз много ценя. Жена, колежка от някога. Страхотна, винаги душа на компанията. Всички я обичат. Няма да казвам колко добрини е направила, защото е невъзможно да…

Read More ›

Промени себе си

Да отслабнеш с похапване и да се забавляваш? Това е възможно в групите по хранене и контрол на теглото. Когато се опитваш сам е трудно и безуспешно. Качествената информация за здравословно и балансирано хранене, поднесена професионално и по един различен начин създава забавно  и приятно усещане за подкрепа при постигане на желаната цел. Получаваш…

Read More ›

Споделени мисли

Сега се прибирам от среща с наши приятели, които за пръв път бяха на Kick-Off. Те споделиха, че до този момент са си мислели, че в Хербалайф повечето от хората са: доста възрастни; повечето въздебели; обездвижени заради възрастта и теглото си. Оказало се нещо съвсем друго: почти всички са млади хора; имало и пълни…

Read More ›

Симптоми, че пиете малко вода

Какви са симптомите, че пиете прекалено малко вода? Най-добре е да не чакате да се появят, а елате при нас за измерване със специализиран уред за измерване състава на човешкото тяло. Но ако все още не сте събрали достатъчно смелост (кой знае защо смелост се оказва необходима, особено за мъжете), прочетете следващите редове. Ако…

Read More ›

За кого е нашата Wellness група?

Нашата Wellness група е подходяща за тези, които: искат да отслабнат; не искат да отслабнат; искат да се обградят с позитивни и усмихнати хора; искат да помогнат на свои близки да се справят с проблеми в теглото или самочувствието си; искат да направят детоксикация на организма си; искат да престанат да се чувстват уморени…

Read More ›

Кога да пием задължително вода?

Създайте си навик ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да пиете вода в следните няколко случая: след ставане от сън, за да подпомогнете организма си да се изчисти и да се “разсъни” за един прекрасен ден; малко (около половин час) преди всяко хранене, за да подпомогнете храносмилателната си система да функционира по-добре и да се засити частично, с което…

Read More ›

Специално за радиолюбители

Последната радиолюбителска среща, в която участвах, остави леко тягостно чувство в мен. Всички край мен бяха с 20-30 (може би и повече) килограма наднормено тегло. Както се казва, „тежаха си на мястото“. И жените включително. Няма да казвам за кой град става дума, за да не го приемат хората лично, но от тогава се…

Read More ›

Wellness група

Какво ти предлагаме: Анализ на тялото – 9 показателя; 13 седмичен курс по правилно хранене; Индивидуални програми за отслабване и контрол на теглото; Личен треньор по хранене. Не отлагай! Заяви своето участие сега! 

Read More ›